Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení domácí práce z českého jazyka a literatury

Dobrý den,

bohužel s délkou pobytu mimo školu se také zvětšuje počet těch, kteří si z termínů odevzdání nic nedělají. Respektuji jedno opomenutí,ale poslední dobou trávím spoustu času psaním mailů o neodevzdané práci. Navíc mnozí ani nezareagují.

Rozhodla jsem se, že občas si vyberu některou zadanou práci a oznámkuji ji, jako bychom byli ve škole.

V pondělí 4.5. naposledy "ocením" domácí přípravu za duben- včasné odevzdání práce z mluvnice a literatury,z OV- jedničkou s hodnotou 3.

Oznámkuji i prezentace z dějepisu. Aby si každý mohl nechat připsat jedničku, prezentace s chybami vracím. Bohužel je v nich i hodně pravopisných chyb. Počítač je většinou nastavený tak,že chyby podtrhne.

V květnu a červnu budu některé zadané práce hodnotit jako ve škole. Budou to i práce z dějepisu,nejen z českého jazyka a literatury.

Jitka Demeterová